Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për smartphone Samsung EP-TA20EWECGWW, i bardhë

Kodi i produktit:
205759
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088592114
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Samsung ka përgatitur një karikues portativ nën emërtimin Samsung EP-TA20EWECGWW. Karikuesi i ka kaluar testet e sigurisë dhe i plotëson të gjitha standardet, prandaj nuk duhet të shqetësoheni për karikimin e telefonit tuaj Samsung. Karikuesi posedon lidhësin USB përmes të cilit mund të karikohen pajisjet portative elektronike që janë në përputhshmëri me të. Karikuesi ka një voltazhë prej 100-240V ndërsa kapacitet të energjisë deri 2A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088592114
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
EP-TA20EWECGWW
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE