Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për veturë Belkin për Apple, i zi

Kodi i produktit:
173284
Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
7228689454690
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8J074btBLK

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi praktik me kabllo spirale për veturë apo automjete tjera me Lightning nga Belkin, ju ndihmon që t'i karikoni pajisjet tuaja celulare nga Apple gjatë kohës sa jeni në udhëtim. Pajisja ofron kapacitet dalës prej 2.1 A, ndërsa me këtë karikues nuk duhet të keni frikë nga mbingarkesa ose qarku i shkurtër. Ky është një karikues universal dhe është në përputhshmëri me këto pajisje: iPad mini, iPad 4, iPhone 5, iPod touch 5, iPod nano 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
7228689454690
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
F8J074btBLK
Lajmërues LED:
Lansuar:
10 Qershor 2015
Lidhësit:
Lightning
Për makinë:
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE