Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Samsung EP-TA12EBEQ USB, i zi

Kodi i produktit:
156242
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
32132123212121321321
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EP-TA12EBEUGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung sjell karikuesin portativ nën emërtimin EP-TA12EBEQ. Përparësia e këtij karikuesi është gama e gjerë e telefonave dhe tabletëve të Samsung që mund t'i karikojë, ndërsa shumëkush do t'i pëlqejë dimensionet kompakte të produktit që mundësojnë bartje të lehtë të tij. Voltazhi dalës është 5V, kurse kapaciteti 2A. Në pako përfshihet edhe kablloja e cila përmban lidhësin microUSB. Karikuesi ofron mbrojtje nga tensioni dhe nxehja e tepërt si dhe mbingarkesa. Ky produkt është në përputhshmëri me telefonat celularë dhe tabletët e Samsung.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
32132123212121321321
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EP-TA12EBEUGWW
Lansuar:
19 Korrik 2014
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE