Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Samsung EP-TA20 për Samsung micro USB, i bardhë

Kodi i produktit:
160711
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806086511162
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 3.00   (16%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi i prodhuar nga kompania Samsung është një pajisje e cila mundëson mbushjen me rrymë të telefonit tuaj i cili ka kabllo lidhës me rrymë me lidhës Micro- USB. Karikuesi lidhet me burim të rrymës me anë të kokës standarde për prizë me 2 gjilpëra dhe ka dalës USB 2.0 standard. Pajisja mundëson karikim për telefonat e gjeneratës së fundi të modelit Samsung. Produkti është destinuar për EP-TA20EWEUGWW.

Vlerësimet

perfekt
Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806086511162
Energjia maksimale [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
EP-TA20EWEUGWW
Lansuar:
4 Tetor 2014
Lidhësit:
MicroUSB, USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE