Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Skross Euro USB, 2100 mA

Kodi i produktit:
158358
Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4
EAN:
7640166320579
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC10
Lansuar:
6 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues është perfekt për të mbushur pajisje multimediale - telefona celularë, iPod ose MP3 players. Ai përmban outpute 2 USB, tip A. Karikuesi përdorë tension AC 100 - 240V dhe outputi nga porti USB siguron 5V DC standard në rrymë deri në 2400 mAh. Skross është një nga kompanitë më udhëheqëse në prodhimin e karikuesve me kualitet të lartë dhe karikuesve USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4
EAN:
7640166320579
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC10
Lansuar:
6 Shtator 2014
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
SKROSS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE