Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë karikuesi Apple USB

Kodi i produktit:
114955
Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
885909627349
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD813ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një kokë karikuesi e njohur si MD813ZM / A. Kjo kokë e karikuesit është e përshtatshme për prizë elektrike me 230 V dhe ka lidhës USB. Ky mjet është i përsosur për karikimin e pajisjeve me USB (MP3 player dhe telefona).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
885909627349
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD813ZM/A
Lansuar:
26 Shtator 2012
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE