Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse dhe karikues wireless për makinë Scosche MOUNT

Kodi i produktit:
233475
EAN:
0339910607604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
89 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës universal i qafës së gjatë për ngarkimin pa tel dhe mbështetjen e dritares ose pult. Kjo është Scosche MOUNT. Mbërtheni telefonin ose tabletin tuaj të mençur në sytë tuaj dhe ngarkoni atë në të njëjtën kohë. Mbajtësi është i pajisur me një ngarkues pa tela që ofron ngarkim të shpejtë përshtatës 5W ose 10W. Telefoni juaj do të jetë i ngarkuar me të vërtetë shpejtë! Gjithashtu mbron pajisjen tuaj me veçori të avancuara të sigurisë siç janë zbulimi i objekteve të huaja të ndërtuara. Punon me smartfonë pa tel të ngarkuar me teknologji Qi nga Apple, Samsung dhe pajisje të tjera të mundshme Qi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0339910607604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
89 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
PSC-349
Lansuar:
27. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Thithëse (suction)
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE