Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse dhe karikues wireless Scosche MOUNT

Kodi i produktit:
233484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MQUSM

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi magnetik SCOSHE MOUNT me karikues pa tel përdoret për të montuar një telefon ose tablet në tabelën treguese të një makine. Përveç kësaj, StickGrip Bottom Surface Adjustment ofron mbrojtje të madhe kundër zhvendosjes dhe siguron që ajo të jetë gjithmonë në vendin e duhur. Mbajtësi është i pajisur me një mbushes me wireless që ofron karikim të shpejtë 5W ose 10W. Telefoni juaj do të mbushet me të vërtetë shpejtë! Gjithashtu mbron pajisjen tuaj me veçori të avancuara të sigurisë. Punon me smartphone pa tel me teknologji Qi nga Apple, Samsung dhe pajisje të tjera të mundshme Qi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
MQUSM
Lansuar:
27. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Magnetike, për pjesën e përparme
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE