Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbushës MAX MCC3310BG 2 x USB, 1 x USB-C (QC 3.0), zezë

Kodi i produktit:
232217
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8594173120181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi i prodhuesit:
1097883

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngarkues makinash MCC3310BG Ngarkuesi i makinës MAX MCC3310BG është ideal për përdoruesit e telefonave. Ajo ofron tre porta USB të llojeve të ndryshme dhe gjithashtu mbështet Quick Charge 3.0 për karikim të shpejtë. Ngarkesa e shpejtë 3.0 Quick Charge 3.0 është një teknologji e re e karikimit të shpejtë për ta bërë jetën tuaj edhe më të lehtë. Ngarkoni telefonin tuaj deri në 4 herë më shpejt se ngarkuesi standard. Krahasuar me gjeneratën e mëparshme të Quick Charge 2.0, shpejtësia është rritur me 38 % dhe dy herë më shpejt se gjenerata e parë e Quick Charge. SM chip IC SMART IC chip, mbron nga mbingarkesa, mbinxehja dhe qarku i shkurtër. Fuqia maksimale e daljes së ngarkuesit është 45W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8594173120181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi i prodhuesit:
1097883
Lansuar:
8. 3. 2018
Lidhësit:
USB 2.0, USB 3.0, USB-C
Numri i lidhësve USB:
3+
Për makinë:
Prodhuesi:
MAX
Qualcomm:
Quick Charge 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE