Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbushës me Wi-Fi Mcdodo Single Coil Wireless , zezë

Kodi i produktit:
232296
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002648714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
CH-4871

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mcdodo është e angazhuar në prodhimin e aksesorëve. Oferta e gjerë e kësaj kompanie përfshin karikues pa tela që janë një shtesë praktike për këdo që ka nevojë të mbajë telefonin e mbushur dhe të gatshëm për t'u përdorur, duke u përshtatur në çdo shtëpi ose zyrë. Ky karikues ka fromë të rrumbullakët, ndriçim elegant, portë USB dhe ka energji 9V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002648714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
CH-4871
Lansuar:
9. 3. 2018
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE