Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës prize SKROSS Pro, për gjithë botën

Kodi i produktit:
205344
Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, laptop, tablet
EAN:
7640166320388
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA41

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Udhëtoni shpesh nëpër botë dhe brengoseni si t'i mbushni pajisjet tuaja? Kompania SKROSS ofron zgjidhje për ju. Ky produkt është një përshtatës për udhëtarët anembanë botës. Është i shfrytëzueshëm në mbi 220 shtete. Përparësia e tij kryesore është mundësia për lidhjen dhe përdorimin efiçient të energjisë mes pajisjeve si laptopë, telefona apo tharëse flokësh, kudo dhe në çdo kohë. Mos harroni ta merrni këtë përshtatës me vete kur udhëtoni dhe ruani pajisjet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, laptop, tablet
EAN:
7640166320388
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA41
Lansuar:
17 Janar 2017
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
SKROSS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE