Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës prize Skross Travel

Kodi i produktit:
189864
Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
7640112215058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA40
Lansuar:
6 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpeshherë udhëtoni dhe kaloni nga njëri shtet në tjetrin? Më në fund nuk keni nevojë të mendoni më shumë për karikuesit e ndryshëm që i përshtaten kontinentit. Kompania SKROSS iu prezanton përshtatësin e udhëtimit për ata që shëtisin botën. Pavarësisht se ku shkoni, do ta keni atë me vete. Kjo pajisje përfshin pjesët për: Zvicër, Itali, Australi, Kinë, Britani të Madhe, SHBA dhe Evropë. Tensioni i brendshëm është 100 V - 250 VA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
7640112215058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA40
Lansuar:
6 Maj 2016
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
SKROSS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE