Stacion ngarkimi Samsung për S8, i zi

Kodi i produktit:
217528
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088757612
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stacion Samsung për ngarkim të shpejtë ka dizajn modern dhe mundëson që telefoni të rri horizontalisht dhe vertikalisht. Stacioni është projektuar për telefonin Samsung Galaxy S8. Përmban teknologjinë pa tela Qi, përmasat 117.4 x 28.6 x 117.4 mm, pesha 227 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088757612
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
EP-PG950BBEGWW
Lidhësit:
USB-C
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE