Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Samsung EVO Plus Micro SDXC, 128 GB, UHS-I U3 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
289781
EAN:
8806090168369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Kodi:
MB-MC128HA/EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Është një kartë memorie e shpejtë micro SDXC UHS-I me një kapacitet prej 128 GB. Ajo hyn në klasën e shpejtësisë Class 10, UHS-I (U3) me shpejtësi leximi deri në 100 MB / s dhe shkrimi deri në 90 MB / s. Paketa përfshin një përshtatës SD. Regjistroni dhe shikoni filma me rezolucion të lartë HD. Falë shpejtësisë shumë të lartë të transferimit me kartën EVO Plus, transferimi i të dhënave me një kapacitet 3 GB në laptopin tuaj do t'ju marrë vetëm 38 sekonda. Ngarkoni fotografi dhe video të shkëlqyera me cilësi të lartë dhe ndani ato menjëherë. Me kartën Samsung Micro SD EVO Plus, mund të regjistroni video të pasura me detaje 4K UHD me celular, tablet apo kamerë sportive. Më vonë, ju mund të luani regjistrimet tuaja në një ekran të televizorit ose monitor 4K UHD. Karta e memories është e pajtueshme me një gamë të gjerë pajisjesh. Përshtatësi i furnizuar SD është i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve të pothuajse të gjitha markave, duke ruajtur shpejtësinë dhe performancën e mahnitshme të kartës EVO Plus. Merrni mbrojtjen më të lartë për kujtimet tuaja të çmuara. Karta e memories ka katër herë mbrojtje ndaj faktorëve të jashtëm. Karta mund të mbijetojë deri në 72 orë në ujë me kripë, t'i rezistojë temperaturave ekstreme, rrezeve X ose fushave magnetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806090168369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Kodi:
MB-MC128HA/EU
Lansuar:
6. 6. 2020
Përshtatës:
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Bashkangjitja Kartë memorie Samsung EVO Plus Micro SDXC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE