Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie ADATA Micro SDHC Premier Pro, 16GB, 95MB/s, UHS-I U3

Kodi i produktit:
232807
EAN:
4713218463999
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AUSDH16GUI3V30S-R
Lansuar:
15. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kartë memorie ADATA Micro SDHC Premier Pro me kapacitet 16 GB paraqet standardin e ri të ruajtjes ultra të shpejtë në botë. Nëse jeni duke kërkuar një kartë të memories për celular, tablet, fotoaparat ose videokamerë, ju nuk do të zhgënjeheni. Ka një shpejtësi leximi / shkrimi deri në 95 MB / s. Dimensionet e saj janë 15 x 11 x 1 mm dhe peshon 0.25 g. Përballon temperaturat nga - 25 ° C deri në 85 ° C, poashtu mbështet ruajtjen e videos me rezolucion 4K Ultra HD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218463999
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
AUSDH16GUI3V30S-R
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie ADATA Micro SDHC Premier Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE