Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas React, 128GB, 80MB/s, UHS-I U3 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
233070
EAN:
740617276244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartave të memories Kingston Micro SDXC ofron kapacitet të ruajtjes prej 128 GB. Përputhet me klasën 10 dhe standardin UHS-I U3, që garanton shpejtësi të mjaftueshme të transferimit - 80 MB / s kur shkruani dhe deri në 100 MB / s kur lexoni. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve. Është ideale për fotografi dhe incizim të videove 4K. Paketa përfshin edhe një pështatës SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617276244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas React edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE