Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie A-Data micro SDHC Klasa 4 + lexuesh kartash OTG USB, 32 GB

Kodi i produktit:
168529
EAN:
4712366962675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GCL4-ROTGMBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories A-Data micro SDHC Klasa 4 iu ofron shpejtësi minimale të transferit prej 4 MB / s. Kjo kartë micro SDHC është versioni i ri i kartave tradicionale micro SD. Ajo ka kapacitet prej 32 GB, si dhe vjen së bashku me një lexues praktik kartash USB OTG, i cili iu lejon që lehtësisht të shkarkoni të dhënat nga karta në tabletin, kompjuterin apo laptopin tuaj. Karta përputhet me pajisje si kamera digjitale, telefona apo pajisje PDA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366962675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GCL4-ROTGMBK
Lansuar:
17 Mars 2015
Lexues për USB OTG:
Pesha [g]:
6
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE