Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie ADATA Micro SDHC Premier 32GB Klasa 1 + adapter SD

Kodi i produktit:
125155
EAN:
4713435793947
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUICL10-RA1
Lansuar:
20 Mars 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 10.00   (61%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
61% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e prodhuara nga kompania ADATA ofrojnë kapacitet të lartë dhe shpejtësi maksimale me çmime të arsyeshme . Kartat karakterizohen me dimesione të vogla, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Këto karta 32 Gb ofrojnë shpejtësi të lartë transmetimi dhe mund të përdoren në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kartat janë të përshtatshme për kompjuterët standard. Këto karta kanë kapacitet prej 32Gb dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10Mb/s. Karta ka dimensione: 15 x 11 x 1 mm dhe masë prej 0.25gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435793947
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUICL10-RA1
Lansuar:
20 Mars 2013
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie ADATA Micro SDHC Premier 32GB Klasa 1 + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE