Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie ADATA Micro SDXC Premier One 64GB UHS-II U3 ??+ përshtatës SD

Kodi i produktit:
216009
EAN:
4712366968684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUII3CL10-CA1
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 4.90   (11%)
39.60 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.60 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories ADATA Micro SDXC Extreme janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 64 GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tablet dhe kamera, ose dron. Kjo kartë ofron shpejtësi deri në 275 MB / s për lexim dhe 155 MB / s për shkrim. Ajo siguron veti përfundimtare si rezistenca ndaj ujit, rezistenca ndaj goditjes, rezistenca UV dhe një interval i gjerë temperaturash nga -25 ° C deri 85 ° C. Mund të përdoret edhe në kushte ekstreme. Merre me vete në Siberi ose ekuator. Karta e memories mbështet standardin e ri të klasës së shpejtësisë UHS-II U3 CL10, duke mbështetur standardet e përparuara Ultra HD 8K, rezolucion 4K, 3D, VR dhe standardet e regjistrimit të videos 360 °. Përshtatësi SD është i përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366968684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUII3CL10-CA1
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE