Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie ADATA Micro SDXC Premier One 64GB UHS-II U3 ??+ Adapter SD

Kodi i produktit:
216009
EAN:
4712366968684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUII3CL10-CA1
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories ADATA Micro SDXC Extreme janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 64 GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartë ofron shpejtësi deri në 275 MB / s për lexim dhe 155 MB / s për shkrim si dhe i përket klasës UHS 3. Gjithashtu mbështetë fotot dhe videot me kualitet të lartë Ultra H 4K. Karta është rezistente ndaj ujit dhe temperaturave ekstreme(-25° deri në 85°) dhe bashkë me të vjen edhe një adapter SD brenda së cilës vendoset karta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366968684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUII3CL10-CA1
Numri i adapterëve:
1
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie ADATA Micro SDXC Premier One 64GB UHS-II U3 ??+ Adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE