Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Adata micro SDXC Premier UHS-I + adapter SD, 32 GB

Kodi i produktit:
206928
EAN:
4712366969414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUICL10 85-RA1

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga Adata janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Linja e kartave të memories Premier microSDXC UHS-I ka kapacitet prej 32 GB dhe ofron shpejtësi të lartë të transmetimit të leximit / shkrimit prej 85/25 MB / s. Ajo është e përshtatshme për përdorim me smartfona, tablet, kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe video kamera MPEG4. Karta ka dimensione prej 15 x 11 x 1 mm. Pakoja përfshin edhe një adapter për SD slot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366969414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUICL10 85-RA1
Lansuar:
7 Shkurt 2017
Numri i adapterëve:
1
Pesha [g]:
0,25
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE