Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Adata micro SDXC UHS-I U3 Premier Pro-Data + adapter, 64 GB

Kodi i produktit:
186655
EAN:
4712366965010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUI3CL10-RA1
Lansuar:
1 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories Adata micro SDXC UHS-1 U3 Premier Pro-Data është kartë tejet e shpejtë, e cila ka shpejtësi të leximit prej 95 MB. Ajo mund të përdoret për telefon, tablet apo kamerë digjitale. Falë shpejtësisë së madhe, ajo përballon edhe transferim të videove në Ultra HD 4K. Karta është dizajnuar për t'i rezistuar ujit, ndërhyrjeve magnetike, temperaturave të ulëta dhe atyre të larta. Ka kapacitet prej 64 GB, duke iu ofruar kështu hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e të dhënave tuaja për një kohë të gjatë. Ky set përfshin edhe një adapter shtesë i cili ka madhësinë e një karte SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366965010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUI3CL10-RA1
Lansuar:
1 Mars 2016
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
ADATA
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
UHS I:
Klasa 3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE