Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston Micro SDHC 16GB Klasa 10 + adapter SD + lexues USB

Kodi i produktit:
89621
EAN:
740617183009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/16GB
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 4.00   (35%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories të ofruara nga kompania Kingston janë ndër më të mirat në treg. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre këto karta mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartë karakterizohet me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Kjo kartë është e përshtatshme për kompjuterët standard. Karta është shumë e lehtë për t'u përdorur. Kjo kartë ka kapacitet prej 16GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi të klasës së 10 prej 10MB/s. Në pako përfshihen një adapter SD dhe një lexues USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617183009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/16GB
Lansuar:
10 Maj 2011
Lexues i USB-së:
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDHC 16GB Klasa 10 + adapter SD + lexues USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE