Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select, 32GB, 80MB/s UHS-I + përshtatës SD

Kodi i produktit:
230288
EAN:
740617274707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GB
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 8.00   (48%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories UHS-10 e Kingston microSDHC / microSDXC, klasa 10 mund të përdoret në telefona celularë të mençur, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme (për kamera dhe dronë). Vjen me një kapacitet prej 32 GB, ku mund të ruani të dhënat tuaja. Ky model i kartës së memories Kingston microSDXC Class 10 UHS-I përputhet me klasën 10 dhe UHS-I, i cili siguron shpejtësi të mjaftueshme deri në 10 MB/ s kur kur shkruan dhe deri në 80 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve. Përfshihet një përshtatës i madhësisë standarde SD.

Vlerësimet

Shume e mire
Kartel e mir me qmim shum te pershtatshem
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617274707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCS/32GB
Lansuar:
9. 2. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDHC Canvas Select edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE