Kartë memorie MicroSDHC Kingston + adapter SD + lexues USB, 32GB

Kodi i produktit:
91858
EAN:
740617183016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/32GB
Lansuar:
25 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 6.00   (32%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën në fjalë e cila falë kapacitetit dhe shpejtësisë mund të përdoret edhe në kamerat moderne digjitale. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet PDA, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard. Kapaciteti kësaj karte është 32 GB. Në pako përfshihen edhe një adapter SD dhe një lexues USB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617183016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/32GB
Lansuar:
25 Maj 2011
Lexues i USB-së:
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDHC Kingston + adapter SD + lexues USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE