Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 10, 8GB

Kodi i produktit:
188438
EAN:
7406172532760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/8GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj rradhe sjellë kartën e memories e cila ka hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e të dhënave tuaja, siç janë fotot, videot apo dokumentet. Avantazhi i kësaj karte mbetet madhësia e vogël, e cila do t’iu përshtatet gjatë udhëtimeve. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet tjera, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172532760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/8GB
Lansuar:
28 Prill 2016
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE