Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 4, 32GB

Kodi i produktit:
82710
EAN:
740617175028
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/32GBSP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 
Ju kurseni : 7.00   (45%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën në fjalë e cila falë kapacitetit dhe shpejtësisë mund të përdoret edhe në kamerat moderne digjitale. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet PDA, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard. Kapaciteti kësaj karte është 32 GB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617175028
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/32GBSP
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE