Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 4, 8GB

Kodi i produktit:
65026
EAN:
740617154115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/8GBSP

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 
Ju kurseni : 2.00   (27%)
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën e memories e cila ka hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e të dhënave tuaja, siç janë fotot, videot apo dokumentet. Avantazhi i kësaj karte mbetet madhësia e vogël, e cila do t’iu përshtatet gjatë udhëtimeve. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet tjera, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617154115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/8GBSP
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDHC Kingston Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE