Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie MicroSDXC Kingston Klasa 10, 256GB + adapter G2

Kodi i produktit:
201692
EAN:
7406172463392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDC10G2/256GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 
Ju kurseni : 13.00   (9%)
126.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 21.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën e memories e cila ka hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e të dhënave tuaja, siç janë fotot, videot apo dokumentet. Avantazhi i kësaj karte mbetet madhësia e vogël, e cila do t’iu përshtatet gjatë udhëtimeve. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet tjera, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172463392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDC10G2/256GB
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE