Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie MicroSDXC Kingston Klasa 10, 64GB

Kodi i produktit:
190032
EAN:
7406172519440
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCAC/64GBSP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën e memories e cila ka hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e të dhënave tuaja, siç janë fotot, videot apo dokumentet. Avantazhi i kësaj karte mbetet madhësia e vogël, e cila do t’iu përshtatet gjatë udhëtimeve. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet tjera, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard. Kjo kartë i reziston edhe ujit, përplasjeve, nxehjes dhe dëmeve tjera potenciale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172519440
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCAC/64GBSP
Lansuar:
26 Prill 2016
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE