Kartë memorie MicroSDXC Kingston Klasa 10, 64GB + adapter SD + lexues USB

Kodi i produktit:
154157
EAN:
740617231403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/64GB
Lansuar:
6 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 
Ju kurseni : 7.00   (27%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën e memories e cila ka hapësirë të mjaftueshme për vendosjen e të dhënave tuaja, siç janë fotot, videot apo dokumentet. Avantazhi i kësaj karte mbetet madhësia e vogël, e cila do t’iu përshtatet gjatë udhëtimeve. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet tjera, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard.

Vlerësimet

Perfekt.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617231403
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MBLY10G2/64GB
Lansuar:
6 Qershor 2014
Lexues i USB-së:
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDXC Kingston Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE