Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDHC 32GB Klasa 4

Kodi i produktit:
79740
EAN:
619659061647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDSDQM-032G-B35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 11.00   (59%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
59% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories Micro SDHC të ofruara nga kompania SanDisk janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletë, MP3t dhe kamerat. Kjo kartelë karakterizohet me madhësi të vogël 15 mm x 11 mm x 1 mm, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Kjo kartë është e përshtatshme për kompjuterët standard. Kjo kartë ka kapacitet prej 32GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 4MB/s. Micro karta përputhet në një SD kartë duke përdorur adapterin MicroSD në SD kartë. Vëmendje: Karta SDHC nuk përputhet me karta SD standard dhe përdorimi i tyre duhet të jetë SDHC (ose SDA V 2.00) pajisje të përshtatshme (kamera, lexues letrash me bira, MP3 player, videokamera, etj).

Vlerësimet

shum i mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659061647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDSDQM-032G-B35
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC 32GB Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE