Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Extreme V30 32GB Klasa 10 + adapter SD

Kodi i produktit:
198870
EAN:
6196591479906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQXVF-064G-GN6MA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 
Ju kurseni : 6.00   (11%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories Micro SDHC Extreme V30 të ofruara nga kompania SanDisk janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartelë karakterizohet me madhësi të vogël, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Kjo kartë është e përshtatshme për kompjuterët standard. Është rezistente ndaj goditjeve, ujit, temperaturës së lartë dhe rrezeve X. Kjo kartë ka kapacitet prej 32GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591479906
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQXVF-064G-GN6MA
Lansuar:
21 Shtator 2016
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE