Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Extreme 128GB Klasa 10

Kodi i produktit:
197042
EAN:
6196591422612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQXVF-128G-GN6AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 
Ju kurseni : 11.00   (11%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 15.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Micro SDXC Extreme të ofruara nga kompania SanDisk janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartelë karakterizohet me madhësi të vogël, konsumim të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Kjo kartë është e përshtatshme për kompjuterët standard. Është rezistente ndaj goditjeve, ujit dhe temperaturës së lartë. Kjo kartë ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591422612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQXVF-128G-GN6AA
Lansuar:
26 Gusht 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE