Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Ultra 16GB

Kodi i produktit:
177008
EAN:
6196591340206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNB-016G-GN3MN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 
Ju kurseni : 1.00   (7%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SanDisk ofron mundësinë të pajiseni me kartelën për memorie me kapacitet prej 16 GB e cila mund të shfrytëzohet për realizimin e videove me rezolucion prej 1080 pix HD, RAW dhe JPEG fotografi, muzikë e shumë gjëra të tjera. Është aksesori më i nevojshëm në ditët e sotme për zgjerimin e hapësirës në telefonin tuaj. Kartela SanDisk mbështet Ultra High Speed Ultra UHS-I e cila e mundëson të arrijë të lexoj të dhënat me shpejtësi prej 48 MB / s. Kartela i përket klasës së 10 e cila e mundëson të shkruaj të dhënat me shpejtësi prej 10 MB / s. Materiali me të cilën kartela është e bërë mundëson që kartela të tregoj qëndrueshmëri gjatë goditjeve dhe siguron mos humbjen e të dhënave gjatë rënies në tokë dhe edhe jashtë përdorimit kartela mund të mbajë të dhënat për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591340206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNB-016G-GN3MN
Lansuar:
27 Gusht 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE