Kartë memorie Transcend Micro SDHC , 16 GB

Kodi i produktit:
111224
EAN:
760557819288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDC4

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 
Ju kurseni : 4.00   (35%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Transcend sjell produktet të cilat janë ndër më të njohurat falë performancës dhe çmimit të mirë që kanë. Mund ta gjeni aplikacionin në pajisjet tuaja mobile, MP3 apo tablt dhe të zgjedhni secilin nga llojet e ndryshme të klasave për shpejtësi dhe kapacitet. Kartë e memories micro SDHC i takon klasës 10, që nënkupton një shpejtësi të garantuar prej 10 MB/s. Falë kapacitetit të fortë që e ka ajo mundëson 16 GB, ky model ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtje dhe bartje të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557819288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDC4
Lansuar:
14 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE