Kartë memorie Transcend micro SDHC, 16 GB, Klasa 10

Kodi i produktit:
93016
EAN:
760557817888
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDHC10
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Kartat janë të ndara sipas shpejtësisë, të cilat garantojnë minimum të shpejtësisë së transmetimit – Class 2 (minimumi 2MB/s), Class 4 (4MB / s), Class 6 (6MB / s) dhe Class 10 (10MB / s). Informacioni për minimumin e shpejtësisë së transferit është i rëndësishëm për incizimin e videove. Ato përdoren për telefona, tablet, kamera digjitale apo pajisje PDA. Karta ka kapacitet prej 16 GB si dhe ka shpejtësi të garantuar të transferimit prej 10 MB / s. Ajo është plotësisht e përputshme me standardet SD 3.0 dhe ECC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557817888
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDHC10
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE