Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC, 16 GB

Kodi i produktit:
111235
EAN:
760557821489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDHC10-P3

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 
Ju kurseni : 3.00   (24%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Transcend sjell produktet të cilat janë ndër më të njohurat falë performancës dhe çmimit të mirë që kanë. Mund ta gjeni aplikacionin në pajisjet tuaja mobile, MP3 apo tablt dhe të zgjedhni secilin nga llojet e ndryshme të klasave për shpejtësi dhe kapacitet. Kartë e memories micro SDHC i takon klasës 10, që nënkupton një shpejtësi të garantuar prej 10 MB/s. Falë kapacitetit të fortë që e ka ajo mundëson 16 GB, ky model ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtje dhe bartje të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557821489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDHC10-P3
Lansuar:
14 Korrik 2012
Lexues i USB-së:
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE