Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 32GB Klasa 10 + adapter SD

Kodi i produktit:
123102
EAN:
760557824985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GUSDU1
Lansuar:
13 Shkurt 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 10.00   (51%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Këto karta kanë kapacitet prej 32GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557824985
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GUSDU1
Lansuar:
13 Shkurt 2013
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 32GB Klasa 10 + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE