Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go, 64GB 90MB/s UHS-I U3 + SD adapter

Kodi i produktit:
231650
EAN:
740617276299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/64GB
Lansuar:
2. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 
Ju kurseni : 24.00   (61%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
61% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartë memorie është e përshtatshme për telefona, tablet, kamera dhe dronë. Ka kapacitet 64 GB dhe është rezistente ndaj rrezeve X, temperaturave (-25 ° C deri në 85 ° C), dridhjeve dhe ujit sipas standardit IPX7. Karta siguron nivele të mjaftueshme të transferimit të të dhënave prej 45 MB / s për shkrim dhe deri në 90 MB / s për lexim. Përfshin karikuesin për masën standarde SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617276299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/64GB
Lansuar:
2. 3. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston Micro SDXC Canvas Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE