Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë mermorie Kingston Micro SDXC Canvas Go, 64GB 90MB/s UHS-I U3 + SD adapter

Kodi i produktit:
231650
EAN:
740617276299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/64GB
Lansuar:
2. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 
Ju kurseni : 21.00   (53%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
53% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartë memorie është e përshtatshme për telefona, tabletë, kamera dhe dronë. Ka kapacitet 64 GB dhe është rezistente ndaj rrezeve X, temperaturave (-25 ° C deri në 85 ° C), dridhjeve dhe ujit sipas standardit IPX7. Përfshin karikuesin për masën standarde SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617276299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/64GB
Lansuar:
2. 3. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë mermorie Kingston Micro SDXC Canvas Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE