Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie micro SDHC Kingston (Klasa 4) + adapter, 8 GB

Kodi i produktit:
57423
EAN:
740617128147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/8GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 
Ju kurseni : 2.00   (27%)
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories microSDHC nga kompania Kingston është kartë e cila përputhet plotësisht me specifikat Secure Digital Association V2.00 (SDA V 2.00). Specifikat SDA 2.00 mundësojnë kapacitet më të lartë të kartës. Kjo kartë memorie përdoret sidomos për kamera digjitale, telefona dhe pajisje PDA. Ju mund të punoni me të edhe në ndonjë kompjuter standard. Karta ofron shpejtësi të transferimit prej 4Mbps (Klasa 4), si dhe ka kapacitet prej 8 GB.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617128147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
SDC4/8GB
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie micro SDHC Kingston (Klasa 4) + adapter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE