Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories ADATA Micro SDHC Premier Pro 32GB 95MB/s UHS-I U3

Kodi i produktit:
233060
EAN:
4713218463951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUI3V30G-R
Lansuar:
20. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta memorike 32GB ADATA Premier Pro është standard i ri ultra i shpejtë. Karta memorike Premier Pro Micro SDHC UHS-I mbështet regjistrim video HD, dhe jo vetëm Full HD, por edhe 3D dhe 4K Ultra HD. I përgjigjet specifikimeve V30 (Video Speed ??Class), që do të thotë se regjistron së paku 30 MB për sekondë që është mjaftueshëm për rezolucion 4K. Karta është e pajisur me funksion për përmirësim të gabimeve. Njëkohësisht është rezistente ndaj ujit, goditjeve, rrezeve X, elektricitetit statik dhe temperaturave ekstreme (-25 ° C deri 85 ° C). Ka shpejtësi marramendëse e leximit dhe shkrimit (95MB / s). Kapaciteti prej 32GB ju lejon të ruani mijëra foro dhe dhjetëra minuta video 4K Ultra HD. Dimenzionet e saj janë: 15 x 11 x 1 mm, ndërsa pesha: 0.25 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218463951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUI3V30G-R
Lansuar:
20. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë e memories ADATA Micro SDHC Premier Pro 32GB 95MB/s UHS-I U3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE