Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie microSD Kingston 16 GB, e zezë

Kodi i produktit:
188441
EAN:
7406172534054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/16GBSP
Prodhuesi:
Kingston

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni problem me hapësirë në telefonin tuaj apo kamerat digjitale Kingston ju ofron zgjidhje për problemin tuaj. Kjo kartelë microSD ka kapacitet prej 16 GB e cila ofron një kualitet të lartë. Kartela microSD ka shpejtësinë e shkrimit prej 45 MB/s kurse shpejtësinë e leximit prej 90 MB / s. Përshtatësi dhe kartela microSD janë të punuara nga një material i cili ofron kualitet të lart dhe të qëndrueshëm dhe gjithashtu mund të rezistoj në temperatura të larta dhe nga rrezet X. Kartela mund të përdoret në telefonat celular, MP3 Player, dhe pajisje tjera të cilat e kanë portin për microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172534054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/16GBSP
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE