Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories ADATA Micro SDHC Premier Pro 32GB 95MB/s UHS-I U3

Kodi i produktit:
232814
EAN:
4713218464002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUI3V30S-R
Lansuar:
15. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 6.00   (26%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela e memories ADATA Premier Pro 32 GB prezanton botën me një standard të ri magazinimi ultra të shpejtë. Nëse jeni duke kërkuar për një kartelë të memories për smartphone, tabletë, kamerë ose regjistrues, ju me siguri nuk do të zhgënjeheni. Ka shumë parametra për t'u patur zili. Kjo kartelë e memories siguron kapacitet 32GB, dhe shpejtësi leximi / shkrimi deri në 95MB / s. Dimensionet e saj janë 15 x 11 x 1 mm, ndërsa peshon 0.25 g. Ajo mund të përballojë temperaturat nga -25 ° C në 85 ° C. Mbështet ruajtjen e videos në cilësi Ultra HD 4K.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218464002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
AUSDH32GUI3V30S-R
Lansuar:
15. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartelë e memories ADATA Micro SDHC Premier Pro 32GB 95MB/s UHS-I U3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE