Kartelë e memories ADATA Micro SDXC Premier 64GB 85MB/s UHS-I A1 + lexues SD

Kodi i produktit:
232491
EAN:
4713218461933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Lansuar:
14. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë e memories e dizajnuar për shpejtësi maksimale leximi deri në 85 MB / s dhe shkrimi deri në 25 MB / s. UHS-I i klasit 10 garanton transfer të shpejtë, të sigurtë dhe me kualitet të lartë. Ka mbështetje për video Full HD për celularë dhe tabletë. Ka qëndrueshmëri maksimale dhe është rezistent ndaj ujit, goditjeve, temperaturave nga + 85 / -25 ° C, si dhe rrezeve X dhe elektricitetit statik. Qëndrueshmëria vërtetohet edhe nga garancioni i përjetshëm. ADATA Premier është në përputhje me shumë pajisje, "sampp", kamera apo tabletë dhe ka adapter Micro SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218461933
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Lansuar:
14. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA

Bashkangjitja Kartelë e memories ADATA Micro SDXC Premier 64GB 85MB/s UHS-I A1 + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE