Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories ADATA Micro SDXC Premier Pro 64GB 95MB/s UHS-I U3 + lexues SD

Kodi i produktit:
233063
EAN:
4713218463982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUI3V30G-RA1
Lansuar:
20. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 22.00   (47%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
47% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela memorike 64GB ADATA Premier Pro është standard i ri ultra i shpejtë. Kartela memorike Premier Pro Micro SDHC UHS-I mbështet regjistrim video HD, dhe jo vetëm Full HD, por edhe 3D dhe 4K Ultra HD. I përgjigjet specifikimeve V30 (Video Speed ??Class), që do të thotë se regjistron së paku 30 MB për sekondë që është mjaftueshëm për rezolucion 4K. Kartela është e pajisur me funksion për përmirësim të gabimeve. Njëkohësisht është rezistente ndaj ujit, goditjeve, rrezeve X, elektricitetit statik dhe temperaturave ekstreme (-25 ° C deri 85 ° C). Ka shpejtësi marramendëse e leximit dhe shkrimit (95MB / s). Kapaciteti prej 64 GB ju lejon të ruani mijëra foro dhe dhjetëra minuta video 4K Ultra HD. Dimenzionet e saj janë: 15 x 11 x 1 mm, ndërsa pesha: 0.25 g. Përfshihet përshtatësi i kartelës SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218463982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
AUSDX64GUI3V30G-RA1
Lansuar:
20. 3. 2018
Prodhuesi:
ADATA
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartelë e memories ADATA Micro SDXC Premier Pro 64GB 95MB/s UHS-I U3 + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE