Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Kingston Micro SDHC Canvas react 32GB 70MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
233071
EAN:
740617276190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCR/32GBSP
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 10.00   (41%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
41% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston microSDHC Class 10 UHS-I është kartelë e memories e cila ofron kapacitet prej 32 GB. Korrespondon me shpejtësinë UHS-I U3 dhe Class 10, e cila siguron shpejtësi të mjaftueshme - 70 MB/ s për shkrimin e të dhënave dhe deri në 100 MB/ s për leximin e tyre. Kartela është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibrimit. E përkryer për xhirimin e sekuencave dhe videove 4K. Ky lloj i kartelave microSDHC përdoret për tabletë, telefona mobil, kamera digjitale, laptop dhe natyrisht edhe për kompjuterët e zakonshëm.

Vlerësimet

punon perfekt faleminderit
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617276190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCR/32GBSP
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston Micro SDHC Canvas react 32GB 70MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE