Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Samsung Micro SDXC 128GB PRO Endurance UHS-I + lexues SD

Kodi i produktit:
237621
EAN:
8801643193607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MJ128GA/EU
Lansuar:
7. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung Pro Endurance SDHC UHS-I është kartelë e memories që do ju mundësoj të kapni momentet kyçe të jetës tuaj qoftë me fotografi apo video në kualitet të lartë dhe siguri të plotë edhe në kushtet më ekstreme. Aksesori vjen me me kapacitet prej 128GB, ka rezistencë ndaj ujit me standard IPX7, mund të arrij shpejtësi leximi / transferimi deri në 100 MB / s dhe 30 MB / s respektivisht dhe në pako me të vjen dhe lexuesi SD. Kartela është e përshtatshme sidomos për kamerat e sigurisë IP apo të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643193607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MJ128GA/EU
Lansuar:
7. 6. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartelë e memories Samsung Micro SDXC 128GB PRO Endurance UHS-I + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE