Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Transcend Micro SDHC 32GB Class 4

Kodi i produktit:
111236
EAN:
7605578192954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GUSDC4
Lansuar:
14. 7. 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 1.00   (6%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartelë e memories mund të përdoret në telefona mobil, MP3 players, PDAs, tabletë, etj. Ka kapacitet 32 GB që ofron mjaft hapësirë për ruajtjen dhe transferimin e të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578192954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TS32GUSDC4
Lansuar:
14. 7. 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE